قوی‌ترین سیستم مدیریت مصرف اینترنت

در هتل‌ها و مراکز اقامتی

یکی از دغدغه های هتل ها، مدیریت مصرف اینترنت کاربران و ارائه سرویسی با کیفیت به آنها می باشد. با استفاده از نرم افزار اکانتینگ می توان برای هر میهمان، نام کاربری و رمز عبوراختصاصی با حجم و زمان مشخص در نظر گرفت که با استفاده از آن به اینترنت متصل شوند.

همچنین برای جلوگیری از حملات سایبری و سوء استفاده از اینترنت هتل، گزارشی از میزان مصرف هر کاربرو سایت های بازدید شده توسط او در صورت نیاز، دریافت کرد.

نرم‌افزار 'سیگما' ویژه هتل‌ها چه مزایایی دارد؟

null
ارائه گزارش مصرف اینترنت و محاسبات ریالی آن بر روی صورتحساب نهایی
null
قابلیت یکپارچگی با نرم افزارهای هتلداری مانند هریس
null
امکان افزایش اعتبار و پرداخت الکترونیک حجم اینترنت توسط کاربر
null
قابلیت نمایش صفحه اختصاصی هات اسپات با لوگوی هتل
null
درخواست بازیابی رمزعبور از طریق درگاه پیام کوتاه
null
درخواست افزایش اعتیار اینترنت از طریق درگاه پیام کوتاه

چرا دیگر از کلمه عبور واحد برای استفاده از اینترنت Wi-Fi استفاده نکنیم؟

عدم توانایی در اختصاص دادن حجم دلخواه اینترنت به کاربران VIP هتل ها

عدم توانایی در اعمال تدابیر امنیتی برای اتصال به اینترنت

عدم وجود گزارشی از نحوه ی استفاده و عملکرد هر کاربر در زمان بروز حملات سایبری و ارائه ی آن به مراجع ذی صلاح

عدم تفکیک ترافیک شبکه برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز از اینترنت کاربران

بهترین راه حل

امکان ثبت و نگهداری گزارش وب‌سایت‌های بازدید شده

دارای گزارشات مورد نیاز پلیس فتا در زمان‌های حملات سایبری

امکان اختصاص شرایط خاص مصرف اینترنت برای کاربران VIP

ارائه نام کاربری اختصاصی به ازای هر میهمان و پرسنل در هتل

امکان ثبت و نگهداری اطلاعات مصرف هر کاربر

اختصاص حجم و زمان مصرف اینترنت به ازای هر کاربر

تعرفه‌ها

دریافت مشاوره

لطفا جهت ثبت سفارش با شماره تلفن 66022521 تماس یگیرید و یا پس از تکمیل فرم، مشاورین ما ظرف 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

هتل‌هایی که به ما اعتماد کردند

آنچه مشتریان می‌گویند

 • با توجه به وجود امکانات مورد نیاز در زمینه اینترنت اکانتینگ از جمله ایجاد محدودیت و میزان دسترسی و مصرف پهنای باند هر یوزر، گزارش گیری های مختلف و مناسب، سیستم cache کاربردی و همچنین اتصال به سیستم هتل داری جهت ساخت اتوماتیک نام کاربری و رمز عبور متناسب با اطلاعات میهمان، سیگما اکانتینگ نرم افزاری مناسب و خوب جهت استفاده در هتل ها می باشد. در ضمن این شرکت از پشتیبانی خوبی برخوردار می باشد.
  کاظم یزدی نژاد
  مدیر IT هتل اسپیناس
 • در دنیای عصر ارتباطات داشتن استراتژی مدیریتی در استفاده بهینه از اینترنت یک فرصت طلائی در بالابردن کیفیت و صرفه جوئی موثر در هزینه است که هر سازمانی به آن بصورت یک اولویت باید بپردازد . شرکت مهندسی آتی نگر درصنعت هتلداری یکی از همین دستاوردهاست.
  امیر میرنقیان
  مدیر IT

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما

خیر. این امکان وجود دارد که از اکانتینگ ابری (Cloude) استفاده شود و نرم افزار سیگما بر روی سرورهای موجود در شرکت آتی نگر نصب شده و نگهداری شود.در این حالت در هزینه های مربوط به خرید سرور جهت راه اندازی سامانه صرفه جویی شده و مسئولیت های مربوط به نگهداری آن بر عهده پیمانکار خواهد بود.

بله. چون به صورت وب سرویس میباشد این امکان وجود دارد تا با هر نرم افزاری متصل شود.

بله.با توجه به اینکه نرم افزار سیگما امکان محاسبه مصرف اینترنت به صورت حجمی، زمانی و ریالی دارد و امکان برقراری ارتباط با نرم افزارهای هتلداری را دارد میتوان مصرف هر کاربر را برا روی صورت حساب نهایی محاسبه کرد.

بله. در صورت خرید ماژول پرداخت الکترونیک  و وجود درگاه بانکی این امکان وجود دارد که کاربر از طریق صفحه کاربری اختصاصی خود ترافیکی مصرفی خود را انتخاب و خریداری نماید.

یکی از راه های ارائه اطلاعات کاربری زمانی است که مسافر به رزروشن مراجعه میکند می تواند اطلاعات کاربری خود را دریافت کند.

بله.میتوان با انجام تنظیماتی بر روی صفحه هات اسپات و تنظیم کوکی کاربر با وارد کردن اطلاعات خود برای بار اول از دفعات بعد بدون تایپ یوزر و پسور خود، فقط Log in کند.

میتوان در زمان بروز مشکلات ضروری، با عقد قراردادهای پشتیبانی مخصوص و هماهنگی از قبل از طریق پشتیبانی آنلاین و یا تماس با کارشناسان فنی به رفع مشکلات پرداخت.

بله.در صورتی که از شرکت های اصلی ارائه اینگونه خدمات مانند رهیاب، مکفا و …،خریداری شده باشد این امکان وجود دارد و در صورتی که از شرکت غیر از شرکت های اصلی خریداری شده باشد با دریافت هزینه ای جداگانه به ضورت انحصاری کدنویسی کرد.