امکانات ویژه در LAN Accounting Suite

معمولا در سیستم های Accounting موجود مشکلات عدیده ای وجود دارد که مشتریان مجبور هستند یا با این مشکلات بسازند و یا اینکه مجبور به تغییر سامانه اکانتینگ خود شوند. از جمله این موارد عبارتند از:

  • احراز هویت:

معمولا احراز هویت کاربران از طریق Hotspot و یا VPN در نظر گرفته می شود.

در راه کار های Hotspot عادی، کاربران با یک صفحه Login مواجه می شوند. و هر مرتبه که می خواهند به شبکه متصل شوند باید Login کنند، همین امر به واسطه تکرار بیش از حد باعث آزار و اذیت آنها می شود. این مشکل به اینجا ختم نمی شود. و مباحثی از قبیل چند زبانه ، Multi Domain ، نیز به آنها اضافه می شود. که معمولا سیستم های دیگر فاقد این قابلیت های هستند.

سامانه AtiHotSpot اولین و تنها سامانه احراز هویت با قابلیت SSO با Active Directory است. ( کاربران شما هیچ وقت نام کاربری و کلمع عبور وارد نمی کنند و با Windows Login خود به اینترنت متصل می شود. )

کاربران موبایل فقط یک بار نام کاربری وارد می کنند، آن هم در یک سیستم کاملا سازگار با موبایل و تجهیزات ارتباطی جدید. بنابراین در شرکت ها و سازمان ها، هتل ها و هر مکانی که کاربران به اینترنت وصل می شوند .می توانند بدون دردسر به اینترنت وصل شود. ضمن آنکه کلیه عملیات احراز هویت به شدت امن است.

در راهکار VPN نیز مشکلات جدی است. اولا که ساخت Connection برای بسیاری از کاربران سخت است. ثانیا، معمولا مشکل کاربران بعد از اتصال شروع می شود. که به منابع داخلی شبکه دسترسی ندارند.

این موارد بخشی از مشکلاتی رایج است، که در راهکار LAN Accounting  با استفاده از سامانه AtiDialer مرتفع شده است.

برخی از این امکانات عبارتند از:

  • امکان جداسازی ترافیک داخلی از شبکه اینترنت با قابلیت تنظیم به دلخواه مدیر در کنسول مرکزی
  • شناسایی خودکار تنظیمات شبکه و انجام تنظیمات بر روی تمامی نگارش های ویندوز
  • قابلیت فعال سازی سرویس VPN از طریق Active Directory
  • و اتصال به روش SSO که کاربر را از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور بی نیاز می کند..

در حوزه Accounting نیز شما مکانیزم های قدرتمندی در بحث تعریف اعتبار دارید:

می توانید علاوه بر تعریف اعتبار های شناور روزانه، هفتگی و ماهیانه که در تمامی سیستم ها معمول وجود دارد، اعتباری تعریف کنید که باقی مانده آن به دوره بعدی منتقل بشود یا نه، این قابلیت به شما کمک می کند که در طول یک دوره هرطور که نیاز دارید به یک کاربر و یا گروه کاربر علاوه بر اعتبار معمول خود اعتبار وِیژه نیز قرار دهید.