خدمات پشتیبانی ویژه | VIP Support

با خدمات پشتیبانی ویژه آتی نگر شما همواره یک مشاور و همکار حرفه ای را در کنار خود خواهید داشت. این مجموعه علاوه بر خدمات اختصاصی…

خدمات پشتیبانی ویژه (VIP Support)

بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگی که تعداد کاربران متعددی دارند، همواره هزینه های زیادی را برای پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی شبکه هایشان متحمل می شوند. گاهی اوقات این هزینه ها و اتلاف وقتی که در نتیجه توقف شبکه ها ایجاد میگردد، براحتی و با بررسی های مداوم و حل مشکلات کوچک در شبکه ها، پیش از آنکه به مشکلات بزرگتر تبدیل گردند، قابل پیشگیری اند.

 

با خدمات پشتیبانی ویژه آتی نگر شما همواره یک مشاور و همکار حرفه ای را در کنار خود خواهید داشت. این مجموعه علاوه بر خدمات اختصاصی که در مورد محصولات و سرویس های خود ارائه می دهد، آماده است تا خدمات اختصاصی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در سازمان ها وادارات را به انجام برساند. این پشتیبانی شامل پشتیبانی اطلاعاتی، فنی و تکنیکی بصورت راه دور و حضوری می باشد.

 

خدمات پشتیبانی ویژه  شما میتوانید با این خدمات در هر لحظه از اطلاعات وتجربیات نیروهای پشتیبانی شرکت آتی استفاده فرمایید. همچنین شما با دسترسی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت میتوانید به منبع بزرگی از مقالات و اطلاعات آنلاین این شرکت دسترسی داشته و پاسخ سوالات خود را بیابید.

 

خدمات راه دور پشتیبانی آتی نگر در هر لحظه و به هر جای دنیا امکان پذیر می باشد. کارشناسان واحد پشتیبانی ما با اتصال به شبکه های شما ایرادات را مرتفع نموده و تنظیمات را بهترین حالت و مطابق با نیاز های شما انجام می دهند. همچنین کارشناسان ما میتوانند شبکه های شما را از بصورت نامحسوس مانیتور نموده و در صورت بروز هرگونه اشکال احتمالی نسبت به رفع آن اقدام نمایند. همچنین در صورت نیاز به حضور در محل کارشناسان این مجموعه آماده هستند تا در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و نسبت به رفع مشکلات شبکه شما اقدام نمایند.